На Чернігівщині 8 сіл місяць відрізані від світу

У Чернігівській області через паводок вже місяць відсутнє транспортне сполучення з 8 населеними пунктами в трьох районах регіону.
“Наразі у верхів’ях Дніпра і Десни триває формування піків весняного паводку, а на великих річках на території області відзначаються незначні коливання рівнів води”, – зазначили в управлінні.
У Менському районі з середини березня на період …У Чернігівській області через паводок вже місяць відсутнє транспортне сполучення з 8 населеними пунктами в трьох районах регіону.
“Наразі у верхів’ях Дніпра і Десни триває формування піків весняного паводку, а на великих річках на території області відзначаються незначні коливання рівнів води”, – зазначили в управлінні.
У Менському районі з середини березня на період проходження паводку тимчасово припинено функціонування поромних переправ на р. Десна біля смт Макошине, с. Максаки і с. Куковичі, внаслідок чого відрізані водою від райцентру 4 населені пункти (с. Остапівка, с. Червоний Маяк, с. Червоні Луки, селище Куковицьке). Населення переправляється через річку за допомогою човнів. Крім того, жителям с. Остапівка дозволено перехід по залізничному мосту. Транспортне сполучення здійснюється по об’їзних дорогах.
У Городнянському районі в результаті негативної дії паводкових вод на дороги порушено сполучення по мосту через р. Снов між с. Великий Дирчин і с. Малий Дирчин. Автомобільне сполучення с. Малий Дирчин Городнянського району з райцентром через міст припинено, населення переправляється через річку за допомогою човнів.
Поблизу Новгород-Сіверського в зв’язку з підйомом рівня води на Десні до 431 см над умовним нулем водовимірювального поста переправлятися по понтонному мосту через р. Десна жителям сіл Біріне, Підгірне і Прокопівка дозволено тільки пішки. Працівники філії “Новгород-Сіверський райавтодор” навели пішохідні переходи на підтоплених ділянках. Транспортне сполучення з райцентром здійснюється через м. Шостка Сумської області.

Опубліковано в Новини. Закладка на посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 32 = 41