Родина смертельно отруїлася грибами

отруєння грибами в Кобижчі 201652-річний Сергій Макуха, його дружина 49-річна Наталія і дочка 24-річна Олена померли в одну ніч. Причиною смерті виявилося отруєння. Сталася трагедія в селі Кобижча Бобровицького району Чернігівщини. Про це Gazeta.ua повідомив сільський голова Дмитро Лесенко.

“Чоловік помер у ночі. Під ранок визвали швидку для жінки і дочки. Вони померли у лікарні. Перед цим усі обідали грибами. Є версія, що отруїлися блідою поганкою. Тільки дивно, бо молодша дочка їла разом з ними. А їй нічого немає, – розповідає Лесенко, – За другою версією причина в рибі. Нею пригощала сусідка за допомогу на городі. Копали у неї картоплю. Тепер дуже переживає, щоб не зробили винною. Боїться людського самосуду”.

Сиротами залишилися 21-річна Ольга і 26-річна Ірина Макухи. Молодша з дочок два місяці назад потрапила під автомобіль. Переміщається в інвалідному візку.

Відомо, що смерть наступила від гострої серцевої недостатності. У всіх виявили ураження нирок і печінки. Остаточну причину отруєння вияснять за допомогою експертизи.

У поліції відкрили кримінальне впровадження.

Автор: Юлія Мельник

Gazeta.ua

Опубліковано в Новини. Теги: , .

Один коментар на Родина смертельно отруїлася грибами

  1. Незнайомець

    Вчора тільки писали про правила збирання грибів. Як тут така страшна новина. Земля їм пухом 🙁

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 3 = 1