У Кобижчі розбійний напад на мисливський комплекс – скоро суд

Після завершення досудового розслідування

прокуратурою 10 жовтня 2014 року було направлено до суду акт кримінального впровадження до 5 осіб , які в травні 2014 року захотіли привласнити собі чуже майно та здійснили напад на мисливський комплекс у селі Кобижча.

Згідно з повідомленням прес-служби прокуратури Чернігівської області.

Злочинці здійснили напад та заподіяли матеріальну шкоду власнику та працівникам мисливського господарства на загальну суму майже 800 тисяч гривень. У тому числі викрали 3 автомобілі.

На лаву підсудних незабаром сядуть 5 учасників нападу. Також був шостий учасник, справу якого було відкрито окремо у звязку з розшуком. У зв’язку з завершенням досудового розслідування прокуратурою 10 жовтня направлено до суду обвинувальний акт у кримінальному провадженні стосовно п’яти осіб, які в травні цього року з метою заволодіння чужим майном вчинили розбійний напад на мисливський комплекс у с. Кобижча Бобровицького району.

Повідомляє прес-служба прокуратури Чернігівської області.

Нападники спричинили власнику і працівникам мисливського господарства матеріальну шкоду на загальну суму майже 800 тисяч гривень. У тому числі, незаконно заволоділи трьома автомобілями господарства.

На лаву підсудних найближчим часом сядуть п’ятеро учасників розбійного нападу. Матеріали стосовно шостого учасника виділені в окреме провадження у зв’язку з його розшуком.

Опубліковано в Новини. Закладка на посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

27 − = 24