Тимошенко у Бобровиці видала 85 ордерів на квартири пільговикам

Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко в Бобровиці Чернігівської області вручила 85 ордерів пільговикам у новому 146-квартирному житловому будинку. Як передає УНІАН, квартири отримали багатодітні сім`ї, воїни-інтернаціоналісти, а також представники …Прем`єр-міністр України Юлія Тимошенко в Бобровиці Чернігівської області вручила 85 ордерів пільговикам у новому 146-квартирному житловому будинку. Як передає УНІАН, квартири отримали багатодітні сім`ї, воїни-інтернаціоналісти, а також представники силових структур.

Тимошенко вважає, що добудова житлових будинків в умовах кризи через механізми фінансування Державної іпотечної установи стала найбільш ефективною антикризовою програмою уряду. За її словами, до кінця 2009 року таким чином буде введено в експлуатацію 5 тис. 800 квартир.

Прем`єри сказала, що досвід України в подоланні кризисних проявів у будівельній галузі за допомогою іпотечної системи зацікавив Росію і Казахстан. «Це велике наше українське інтелектуальне надбання, тому що коли ми були на саміті в Ялті з прем`єр-міністрами країн СНД, то ми як Україна поділилися цим досвідом, і як мінімум Росія і Казахстан цей досвід узяли для себе, аби його застосовувати в своєму житті, в боротьбі з кризою», – повідомила Тимошенко.

Опубліковано в Новини. Закладка на посилання.

2 коментарів на Тимошенко у Бобровиці видала 85 ордерів на квартири пільговикам

  1. borger

    Шановний Сергію Миколайовичу! Дуже добре, що Ви повідомляєте про хороші новини в кобижчанській школі, але доводимо до Вашого відома, що будь-яка реклама чи політична пропаганда є не зовсім умісною та ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ адміністрацією данного сайту.

    Попереджуємо! При повторному порушенні правил перебування та розміщення будь-якої рекламної, політичної чи агітаційної інформації Ваш акаунт буде блоковано

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

− 4 = 5