Чернігівщина вже намолотила два мільйони тонн зерна

На адресу голови обласної ради Наталії Романової та голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка надійшла урядова телеграма від міністра аграрної політики України Ю.Ф. Мельника, в якій він привітав керівників області та всіх працівників агропромислового комплексу Чернігівської області з черговим трудовим успіхом – намолотом другого мільйона тонн зерна нового врожаю.

«Низький уклін за сумлінну працю хліборобам, які не покладаючи рук,наполегливо трудяться на благо та процвітання України. Бажаю всім трудівникам ланів міцного здоров’я, щастя, добробуту, наснаги в роботі та затишку в сімейному колі» – наголошується у вітальній телеграмі. А до її тексту хотілося б …На адресу голови обласної ради Наталії Романової та голови обласної державної адміністрації Володимира Хоменка надійшла урядова телеграма від міністра аграрної політики України Ю.Ф. Мельника, в якій він привітав керівників області та всіх працівників агропромислового комплексу Чернігівської області з черговим трудовим успіхом – намолотом другого мільйона тонн зерна нового врожаю.

«Низький уклін за сумлінну працю хліборобам, які не покладаючи рук,наполегливо трудяться на благо та процвітання України. Бажаю всім трудівникам ланів міцного здоров’я, щастя, добробуту, наснаги в роботі та затишку в сімейному колі» – наголошується у вітальній телеграмі. А до її тексту хотілося б додати, що найбільший внесок у двохмільйонний «коровай», як проінформували нас в головному управлінні агропромислового розвитку обласної держадміністрації, зробили хлібороби Прилуцького (270 тисяч тонн збіжжя), Бобровицького (260 т.т.) та Бахмацького (160 т.т.) районів, які разом зібрали майже 700 тисяч тонн зерна або більше третини від намолоченого в області збіжжя. На вчора, зокрема, зернові були обмолочені на площі понад 612 тис. га із загальної площі посівів, яка сягає 649 тисяч гектарів. Середня врожайність зернових складає 32,7 центнера на гектар.

В числі сільськогосподарських підприємств, які роблять найбільший внесок в наповнення зернової комори Чернігівщини в управлінні агропромислового розвитку назвали такі, як:ТОВ «Земля і воля» Бобровицького, ПП «Агропрогрес» Носівського, ТОВ «Агроінвест» Борзнянського, ПСП «Пісківське» Бахмацького, ТОВ «Агрікор» Прилуцького районів, а також цілий ряд інших потужних господарств, трудівники яких сьогодні вже відкрили рахунок третього мільйона тонн зерна, в основному за рахунок кукурудзи, обмолот якої в області триває.

Джерело: Відділ інформаційного забезпечення та зв’язків з громадськістю
виконавчого апарату Чернігівської обласної ради
Опубліковано в Новини. Закладка на посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

6 + 3 =