Уряд подарував Чернігівським школам сучасну оргтехніку

[center]Уряд подарував Чернігівським школам сучасну оргтехніку

02.10.2009 на Чернігівських міських урочистих зборах з нагоди дня вчителя всім школам міста було вручено комплект сучасної техніки. Як заявила з цього приводу голова обласної ради Наталя Романова, завдяки тому, що Юлія Тимошенко вбачає системним пріоритетом розвиток освіти, це не є навіть подарунком, це нормальна системна робота з покращення матеріальної бази навчальних закладів. Наша мета – зробити сучасною та інтелектуальною навчальну школу, яка б могла давати кадри для нашої країни, – заявила …

Уряд подарував Чернігівським школам сучасну оргтехніку

02.10.2009 на Чернігівських міських урочистих зборах з нагоди дня вчителя всім школам міста було вручено комплект сучасної техніки. Як заявила з цього приводу голова обласної ради Наталя Романова, завдяки тому, що Юлія Тимошенко вбачає системним пріоритетом розвиток освіти, це не є навіть подарунком, це нормальна системна робота з покращення матеріальної бази навчальних закладів. Наша мета – зробити сучасною та інтелектуальною навчальну школу, яка б могла давати кадри для нашої країни, – заявила Наталя Романова.Комплекти з ноутбуків та мультимедійних дошок (на загальну суму майже 370 тис. грн) відтепер допомагатимуть у навчанні юним чернігівцям завдяки ініціативі Прем’єр-міністра Юлії Тимошенко, підтримки Уряду України та фінансової допомоги народного депутата, члена фракції БЮТ у ВРУ Івана Куровського.

„У цей святковий день – всі найтепліші і найкращі слова – нашим вчителям. Від поваги до цієї професії залежить якість освіти підростаючого покоління, а значить – майбутнє країни. Допомога школам – одне з пріоритетних завдань нашої обласної організації „Батьківщина”. Найголовніше у нашій роботі те, що навчальні заклади отримують реальну допомогу. І це – не порожні обіцянки, а конкретні справи”, – зазначив з цього приводу Іван Куровський.
Нагадаємо, що напередодні цього нового навчального року Іван Куровський (голова Чернігівської обласної організації «Батьківщина») надав допомогу школам і дитячим садочкам Чернігівщини на загальну суму близько 1,5 мільйони гривень. На ці кошти було відремонтовано будівлі та навчальні приміщення, закуплено меблі та апаратуру.

Джерело: \”Послезавтра\”

Опубліковано в Новини. Закладка на посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

1 + 9 =