Чудовисько вбиває домашніх тварин в Бориспільському районі Київської області

За даними каналу, мова йде про Чупакабру, яка нещодавно тероризувала жителів Львівської області. Телеканал СТБ відзначає, що чудовисько живе в лісі, харчується кров`ю, нападає вночі.

Два місяці тому Чупакабра налякала всю Львівську область. За 20-ть кілометрів від Києва, в селі Велика Олександрівка Бориспільського району виявлені ті ж ознаки перебування чудовиська …За даними каналу, мова йде про Чупакабру, яка нещодавно тероризувала жителів Львівської області. Телеканал СТБ відзначає, що чудовисько живе в лісі, харчується кров`ю, нападає вночі.

Два місяці тому Чупакабра налякала всю Львівську область. За 20-ть кілометрів від Києва, в селі Велика Олександрівка Бориспільського району виявлені ті ж ознаки перебування чудовиська.

«Десятки замучених кролів, сотні убитих курчат, покусані свині. Жителі села шоковані. Їх більше не цікавлять розрекламовані на все село медичні диво-прибори, їх лякає Чупакабра», – повідомляє кореспондент СТБ.

У сім`ї Павленків заявили, що звір залишив свій слід тиждень тому. «Нічого ми не бачили, спали, а батьки потім побачили мертвих курчат», – повідомила телеканалу Надія Павленко.

З того часу батько Надії пішов в ліс з рушницею в руках. СТБ повідомляє, що він шукає Чупакабру і вже побував у всіх сусідніх селах, але нічого не знайшов, натрапив тільки на сліди.

Водночас селом поширюється паніка, люди переказують один одному страшні історії. Але бачила Чупакабру тільки тітка Катерина. «Звір пересувається на двох кінцівках, схожий на собаку і щура одночасно», – повідомила вона.

Опубліковано в Новини. Закладка на посилання.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

+ 67 = 73